HAKKIMIZDA

Ares Promosyon Ürünleri.

2001 yılı itibariyle promosyon sektöründe hizmet veren firmamız, promosyon ürünlerinin ithalat ve ihracatını yapmakta olup; yüksek kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

Misyon olarak müşterilerinden alacaklarına değil verebileceklerine odaklanmış, çalıştığı firmaların marka değerini parlatmak için çaba sarf eden, bunu yaparken de amatör ruhla çalışıp profesyonel çözümler üreten, kazanımlarını müşterileriyle paylaşan ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.

PROMOSYON NEDİR?

Promosyon kelimesi Fransızca’dan ana dilimize geçmiş bir sözcük olup, kelime anlamı var olan bir hareketi arttırma ve fazlalaştırma anlamında kullanılmaktadır. Sanılanın aksine hediye ya da hediyelik eşya anlamı taşımamaktadır.

Günümüzde kurumsal firmaların satış hedeflerine ulaşmalarında, ürün tanıtımlarında, fuar organizasyonlarında marka bağımlılığı oluşturmasında ve sektördeki satışlarının arttırılmasında kullanılan materyallerin tamamı reklam ve promosyon adı altında gerçekleşmektedir.

PROMOSYON NEDEN ÖNEMLİ?

Promosyona ayıracağınız her bütçe firmanıza ve markanıza yapacağınız en büyük yatırımdır. Promosyon olarak vereceğiniz ürünlerin sizin olmadığınız yerde sizi temsil ettiğini unutmayınız. Firmanız büyüdükçe ve ürün gamınız genişledikçe promosyon firmanız için vazgeçilmez bir araç olacaktır. Promosyon olarak vereceğiniz ürünlerin çalıştığınız sektöre uygun ve son kullanıcının ihtiyacına yönelik olması, dikkat edilmesi gereken önemli bir ayrıntıdır.

Müşterileriniz için seçtiğiniz her ürün ancak müşteriniz tarafından tercih edilmesi durumunda göz önünde olacağından, marka bilinirliğinizin ve görünürlüğünüzün artması söz konusu olacaktır.

Promosyon ve tanıtım çalışmalarının periyodik dönemlerde devam ettirmeniz müşterinizle olan diyaloglarınızı geliştirmekte ve onları ziyaret etmenizde bir mazeret oluşturmaktadır.

Unutmayınız ki, herkesin verecek bir siparişi vardır ama ona ayıracak zamanları yoktur.

MARKA BİLİNİRLİĞİ VE GÖRÜNÜRLÜĞÜ NEDEN ÖNEMLİ?

Marka bilinirliği sizi müşterinizle olan diyaloglarınızda firmanızı tanıtmak ya da anlatmak için zaman ayırmaktan kurtarır, sadece satacağınız ürüne odaklanmanızı ve ürünü tanıtmanıza imkan sağlar. Ayrıca müşterilerinizin firmanıza olan güvenini arttıracağından tereddütsüz sipariş imkanı sunacaktır.

TOP